У Мінсоцполітики пояснили, як українцям без стабільного доходу отримати субсидію

Встановлення двох прожиткових мінімумів людям працездатного віку як умова при оформленні субсидії покликане стимулювати населення до офіційного працевлаштування
Про це заявив міністр соціальної політики України Андрій Рева, пише прес-служба міністерства.  За словами міністра, таким чином держава хоче стимулювати людей платити податки, а економіку виходити з тіні. "Стверджую: в Україні немає людей, які отримують доходи менше офіційного прожиткового мінімуму. Логічний висновок: такі молоді люди
коментувати
У Мінсоцполітики пояснили, як українцям без стабільного доходу отримати субсидію

Встановлення двох прожиткових мінімумів людям працездатного віку як умова при оформленні субсидії покликане стимулювати населення до офіційного працевлаштування.

Про це заявив міністр соціальної політики України Андрій Рева, пише прес-служба міністерства

За словами міністра, таким чином держава хоче стимулювати людей платити податки, а економіку виходити з тіні.

"Стверджую: в Україні немає людей, які отримують доходи менше офіційного прожиткового мінімуму. Логічний висновок: такі молоді люди або не хочуть працювати, або просто приховують свої доходи. Але вони претендують на субсидію", - зазначив глава Мінсоцполітики.

Відтепер, якщо людина працездатного віку не працює, не служить в армії, не вчиться, йому з 1 травня при оформленні субсидії сукупний дохід розраховується в розмірі двох прожиткових мінімумів - 2 900 грн в місяць.

Нововведення стосується тільки працездатних осіб. Якщо людина перебуває у дійсно скрутному становищі, то  комісія при розгляді таких заяв може встановити державну допомогу на базі одного, а не двох прожиткових мінімумів.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: