У Мінфіні назвали причину перенесення засідання МВФ щодо траншу для України

Міжнародний валютний фонд переніс засідання щодо траншу для України через транспортну блокаду Донбасу, йдеться у повідомленні Міністерства фінансів України.
Причинами перенесення називають необхідність уточнення розрахунків економічних наслідків від заходів, що вживаються Україною у відповідь на блокаду і захоплення підприємств на окупованому Донбасі, а також у зв'язку з визнанням російською стороною "документів", виданих на цих територіях. "Уточнення цих розрахунків важливо для обох сторін задля
коментувати
Ще одна причина - визнання російською стороною

Ще одна причина - визнання російською стороною "документів", виданих на територіях ОРДЛО

Міжнародний валютний фонд переніс засідання щодо траншу для України через транспортну блокаду Донбасу, йдеться у повідомленні Міністерства фінансів України..

Причинами перенесення називають необхідність уточнення розрахунків економічних наслідків від заходів, що вживаються Україною у відповідь на блокаду і захоплення підприємств на окупованому Донбасі, а також у зв'язку з визнанням російською стороною "документів", виданих на цих територіях.

"Уточнення цих розрахунків важливо для обох сторін задля максимальної ефективності програми. Відповідні консультації вже розпочато. Плануємо завершити у найкоротші терміни", - зазначив міністр фінансів Олександр Данилюк.

Нагадаємо, що Міжнародний валютний фонд переніс засідання щодо питання про виділення чергового траншу Україні, яке раніше було заплановано на понеділок, 20 березня.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: