У Міненерго розповіли, що чекає на енергетичну систему у березні через блокаду Донбасу

0 коментувати
В Україні діє надзвичайний стан в енергетиці

В Україні діє надзвичайний стан в енергетиці

Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик затвердив оновлений прогноз балансу об’єднаної електроенергетичної системи України на березень 2017 року з урахуванням виконання тимчасових надзвичайних заходів на ринку електричної енергії

Згідно з ним, попит електроспоживання складає 13 400 млн. кВт год, що на 300 млн кВт год, більше від річного прогнозу 31.10.2016.

Споживати більше електроенергії стала промисловість, окрім хімічної та нафтохімічної (5,5 %), та інші непромислові споживачі (9,5 %) за даними за січень.

"У той же час передбачено зменшення експорту Бурштинського острова на 80 млн кВт год, а також відсутній експорт до Білорусі та Молдови, який був передбачений у річному прогнозному балансі ОЕС України від 31.10.2016, в обсязі 150 млн кВт год", - йдеться у повідомленні.

У міністерстві переконані, що виконання тимчасових заходів дасть можливість збільшити виробництво електроенергії АЕС на 300 млн кВт год. Крім того, в умовах збільшення припливу води заплановано збільшення виробництва електроенергії ГЕС на 146 млн кВт год.

А заплановане зменшення виробництва електроенергії ТЕС на 380 млн кВт год дозволить зекономити вугілля в обсязі до 240 тис. тонн.

Нагадаємо, надзвичайний стан в енергетиці був затверджений урядом 15 лютого в ході позачергового засідання.

Подібні заходи пов'язані з повною блокадою постачання вугілля-антрациту з окупованих територій Донбасу і, відповідно, перебоями постачання вугілля на теплові електростанції України.

Журнал НВ
за спеціальною ціною

Передплата журналу Новое Время до кінця грудня дешевше на 100 грн! Передплатіть зараз на 12 місяців лише за 559 грн.

Передплатити журнал
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: