У Київраді обіцяють повернути контроль над Київенерго, яке входить до холдингу Ахметова

Київенерго, яке входить до складу холдинга ДТЕК Ріната Ахметова, та всі інші підприємства із забезпечення життєдіяльності столиці мають контролюватися міською владою, а не приватними компаніями
Про це секретар Київради Володимир Прокопів заявив в інтерв’ю виданню DT.UA. Він розповів, що Київрада має программу приватизації таких команій, а зараз готується ще одна нова. "Але йдеться про якісь нежитлові приміщення, які ми плануємо продати. І зміни там незначні — коригування площі чи вилучення якихось приміщень або, навпаки,
коментувати
Продаж Київенерго та інших коммунальних підприємств заборонений 
Фото: Київенерго

Продаж Київенерго та інших коммунальних підприємств заборонений 

Київенерго, яке входить до складу холдинга ДТЕК Ріната Ахметова, та всі інші підприємства із забезпечення життєдіяльності столиці мають контролюватися міською владою, а не приватними компаніями.

Про це секретар Київради Володимир Прокопів заявив в інтерв’ю виданню DT.UA.

Він розповів, що Київрада має программу приватизації таких команій, а зараз готується ще одна нова.

"Але йдеться про якісь нежитлові приміщення, які ми плануємо продати. І зміни там незначні — коригування площі чи вилучення якихось приміщень або, навпаки, внесення нових, які звільнилися від орендарів", - сказав він.

Щодо ситуації з Київенерго, за словами Прокопіва, ситуація "надзвичайно складна".

"Маємо з цього приводу величезну кількість напрацювань, велику роботу ще треба провести. Але незабаром закінчуються договори концесії щодо Київенерго, і ви побачите конкретні кроки міської влади у цьому напрямі. Я хочу вірити, що КМДА це вдасться", - наголосив він.

Прокопів підкреслив, що продаж Київміськбуду, Київенерго, Київводоканалу, комунальних мереж та об'єктів інфраструктури столиці заборонено.

Раніше у КМДА розповіли, як отримати перерахунок за опалення

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: