Ціни на нафту на світовому ринку знизилися після зростання напередодні

Вартість травневих ф'ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures станом на ранок понеділка, 14 березня, опустилися до $40,29 за барель, попередній показник був зафіксований на рівні $40,83
Ціна ф'ючерсу на американську нафту WTI на квітень опустилася до цього часу до $ 38,21 за барель, повідомляє Bloomberg.  11 березня нафта WTI побила свій ціновий рекорд тримісячної давнини, підвищившись до $ 39 за барель.  Ціни на "чорне золото" у понеділок, 14 березня, показують різнонаправлену динаміку на тлі
коментувати
Ціни на нафту дещо знизилися

Ціни на нафту дещо знизилися

Вартість травневих ф'ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures станом на ранок понеділка, 14 березня, опустилися до $40,29 за барель, попередній показник був зафіксований на рівні $40,83.

Ціна ф'ючерсу на американську нафту WTI на квітень опустилася до цього часу до $ 38,21 за барель, повідомляє Bloomberg

11 березня нафта WTI побила свій ціновий рекорд тримісячної давнини, підвищившись до $ 39 за барель. 

Ціни на "чорне золото" у понеділок, 14 березня, показують різнонаправлену динаміку на тлі суперечливих сигналів про майбутній аланс попиту та пропозиції на ринку

Зауважимо, 16 лютого Росія і країни ОПЕК все ж домовилися про заморожування рівня видобутку нафти на січневих показниках. Інвестиційні компанії і банки Goldman Sachs, Deutsche Bank і банк Barclays в один голос кажуть, що домовленості між РФ і ОПЕК про заморожування рівня видобутку не матиме значного впливу на нафтовий ринок.

Своєю чергою, європейські аналітики суттєво знизили прогноз цін на нафту на 2016. За їхніми прогнозами, у 2016 році ціни на нафту в середньому складуть близько 40 доларів за барель.

Експерти міжнародного енергетичного агентства також зробили прогноз, коли нафта почне дорожчати і буде по $80. Ціни на нафту будуть на рівні 80 доларів за барель на світовому ринку до 2020 року на тлі суттєвого уповільнення темпів зростання видобутку сировини.

Нагадаємо, Міжнародне енергетичне агентство (МЕА) очікує подальшого зниження вартості "чорного золота" і вважає, що нафтовий ринок у 2016 році залишиться перенасиченим.

Своєю чергою один з найбільших інвестиційних банків світу Goldman Sachs не виключає того, що нафта впаде до $20 за барель.На думку глави, інвестбанку Джеффрі Каррі, таке падіння можливе, якщо баланс попиту і пропозиції так і не буде знайдений при більш високій ціні.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: