Як виглядає типовий користувач смартфонів - опитування

0 коментувати
Більшість користувачів смартфонів (66%) користуються операційною системою Android
Фото: pixabay.com / FirmBee

Більшість користувачів смартфонів (66%) користуються операційною системою Android

Типовий користувач смартфонів, як і в 2015 році – це молода особа не старше 40 років з вищою освітою, яка проживає у середніх і великих містах України

Про це говорять дані опитування, проведеного на замовлення LEAD9 Mobile Marketing Київським міжнародним інститутом соціології протягом травня 2016 року. 

Кожен третій житель України (33%) має в своєму розпорядженні смартфон з сенсорним екраном. Серед людей у віці 18-50 років таким смартфоном володіє половина (50%). У порівнянні з 2015 роком частка таких людей зросла з 26% до 33% у випадку загального населення, та з 41% до 50% у випадку осіб до 50 років.

У великих містах смартфонами користуються набагато частіше, ніж в менших за розміром населених пунктах. У відсотках: 42% проти не більше 28%.

Приблизно однакова частка чоловіків і жінок користуються смартфонами з сенсорним екраном.

Серед молоді (осіб у віці до 30 років) смартфонами користуються 65%. Серед осіб літнього віку (60+ років) ця частка значно менша – 5%.

Більшість користувачів смартфонів (66%) користуються операційною системою Android, частка якої за останній рік зросла з 59% до 66%. Поширеність інших систем не перевищує 13% (стільки має iPhone). Натомість частка Windows Phone за останній рік знизилася з 7% до 2%.

Абсолютна більшість користувачів смартфонів (68%) мають досвід встановлення додатків, найбільш популярними є соціальні мережі (73% тих, хто встановлював додатки, найчастіше користувалися саме ними). Трохи менше (61%) користувалася іграми, половина – навігацією (51%) і месенджерами (49%).

Журнал НВ
за спеціальною ціною

Передплата журналу Новое Время до кінця листопаду дешевше на 100 грн! Передплатіть зараз на 12 місяців лише за 559 грн.

Передплатити зараз
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: