Світовий банк виділив Україні понад півмільярда доларів позики на дороги

Міжнародний банк реконструкцій та розвитку зі складу Світового банку надав Укравтодору позику на суму 560 мільйонів доларів на ремонт доріг
Про це повідомила прес-служба Укравтодору. Угода набула чинності 11 лютого, після того, як українська сторона повністю виконала свої зобов’язання. "Українська сторона повністю виконала усі необхідні умови для отримання позики на розвиток дорожньої мережі країни, тому Угода набула чинності на тиждень раніше, ніж ми очікували і це
коментувати
560 мільйонів доларів виділили на українські дороги у Світовому банку

560 мільйонів доларів виділили на українські дороги у Світовому банку

Міжнародний банк реконструкцій та розвитку зі складу Світового банку надав Укравтодору позику на суму 560 мільйонів доларів на ремонт доріг.

Про це повідомила прес-служба Укравтодору.

Угода набула чинності 11 лютого, після того, як українська сторона повністю виконала свої зобов’язання.

"Українська сторона повністю виконала усі необхідні умови для отримання позики на розвиток дорожньої мережі країни, тому Угода набула чинності на тиждень раніше, ніж ми очікували і це було заплановано", – зазначила начальник відділу міжнародного співробітництва та інвестицій "Укравтодору" Лілія Горбатюк.

Таким чином, Укравтодор вже у березні розпочне закупівлю робіт та послуг, якіпотрібні для реалізації третього з МБРР Проекту розвитку дорожньої галузі України. 

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: