Суд відмовився скасувати скандальну формулу для розрахунку ціни електроенергії

0 коментувати
В ціну виробленої українськими теплоелектростанціями електроенергії була закладена вартість вугілля за формулою Роттердам+

В ціну виробленої українськими теплоелектростанціями електроенергії була закладена вартість вугілля за формулою Роттердам+

Київський апеляційний адміністративний суд залишив в силі рішення суду першої інстанції, який визнав правомірним формування тарифів на вугілля за формулою Роттердам+

Про це повідомив колишній член НКРЭКУ Андрій Герус на своїй Facebook-сторінці.

"Судді Федотов В. В., Оксененко А. Н., Ісаєнко Ю. А. всі клопотання відхилили. Всі виклики свідків по справі відхилили. За 30хв розібралися і вирішили залишити рішення першої інстанції в силі. Роттердам+ працює далі", – пише Герус.

Він зазначив, що головуючий у засіданні суддя Федотов бере участь у конкурсі на посаду нового судді Верховного суду України.

"Живемо і далі в паралельної реальності, де ціна вугілля, яка закладена в ціну електроенергії не впливає на тарифи кінцевим споживачам", – додав Герус, зазначивши, що у справі буде подана касаційна скарга.

Нагадаємо, що постановою НКРЭКУ №289 від 3 березня 2016 року в ціну виробленої українськими теплоелектростанціями електроенергії була закладена вартість вугілля за формулою Роттердам+.

Формула розраховується виходячи з цін на вугілля в порту Роттердама і вартості його доставки в Україну.

В кінці грудня 2016 року Окружний адміністративний суд Києва відмовився скасувати постанову Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЭКУ), яким була введена формула ціни вугілля Роттердам+.

«Діалоги про майбутнє»

НВ представляє: «Діалоги про майбутнє» з Уільямом Тейлором, Павлом Шереметою і Дмитром Кулебою.

Київ-Вашингтон-Брюсель
Яке місце займає Україна у цьому трикутнику? Якою нашу країну бачать у Європі та США?

Відвідати лекцію
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: