Служби автодоріг оголосили тендери в обхід ProZorrо на 1,5 мільярда

Служби автомобільних доріг Київської, Закарпатської та Черкаської областей у період з 27 по 29 липня оголосили державні закупівлі на суму близько 1,5 млрд грн
Про це повідомляє прес-служба Укравтодору. Служба автомобільних доріг у Київській області оголосила про чотири процедури закупівлі загальною вартістю понад 944,5 млн грн., у Закарпатській області – 320 млн грн. і в Черкаській області – 62,1 млн грн. Інформація стала відомою завдяки введенню в агентстві системи контролю за проведенням
коментувати
Служби автомобільних доріг Київської, Закарпатської та Черкаської областей вирішили оголосити тендери в обхід ProZorro.
Фото: prozorro.gov.ua

Служби автомобільних доріг Київської, Закарпатської та Черкаської областей вирішили оголосити тендери в обхід ProZorro.

Служби автомобільних доріг Київської, Закарпатської та Черкаської областей у період з 27 по 29 липня оголосили державні закупівлі на суму близько 1,5 млрд грн.

Про це повідомляє прес-служба Укравтодору.

Служба автомобільних доріг у Київській області оголосила про чотири процедури закупівлі загальною вартістю понад 944,5 млн грн., у Закарпатській області – 320 млн грн. і в Черкаській області – 62,1 млн грн.

Інформація стала відомою завдяки введенню в агентстві системи контролю за проведенням державних закупівель. Під час проведення моніторингу закупівель з'ясували, що дані процедури заплановані на 2016-2017 роки, а в Закарпатській області – 2016-2018. Виникають питання щодо їх прозорості, терміновість проведення цих тендерів не обґрунтована.

"Тобто, в той час, коли державна політика Уряду та Укравтодору спрямована на функціонування максимально прозорої системи державних закупівель, заснованої на принципах відкритості та публічності їх проведення, деякі обласні Служби відкрито нехтує вказівками і дорученнями", - йдеться в повідомленні.

Проводяться роботи по встановленню причин і обґрунтувань розміщення оголошень про закупівлі у період з 27 по 29 липня 2016 року саме з "паперової" процедурою.

Нагадуємо, що від понеділка, 1 серпня, всі державні тендери в Україні проводитимуться виключно в електронній системі ProZorro.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: