Слідом за S&P рейтинги Британії знизило агентство Fitch

коментувати
За день два рейтингові агентства знизили рейтинги Великої Британії

За день два рейтингові агентства знизили рейтинги Великої Британії

Слідом за компанією Standard & Poor's, рейтинги Британії знизило рейтингове агентство Fitch, зазначивши негативний прогноз щодо змін у майбутньому рейтингу.

Суверенний рейтинг Великої Британії знижено з АА+ (зобов'язання найвищої якості) до АА (зобов'язання високої якості). Аналітики також повідомили, які наслідки для економіки буде мати Brexit, повідомляє РБК.

За їх словами, країну очікує зниження зростання ВВП та зміна інвестиційного клімату. Також зростання економіки сповільниться на фоні менш вигідних умов експорту до країн ЄС, зниження рівня міграції та зменшення прямих інвестицій з інших країн.

У цілому, подальші зміни в економіці Британії сильно залежать від майбутньої торгової угоди, яку країна підпише з Євросоюзом.

Раніше міжнародне рейтингове агентство Moody's змінило прогноз за довгостроковим і боргових рейтингів Великої Британії зі "стабільного" на "негативний".


23 червня в Сполученому Королівстві відбувся референдум, на якому британці вирішували, чи залишатися їх країні в складі ЄС. За офіційними даними, за вихід Великої Британії з Євросоюзу (Brexit) проголосували 51,9% виборців при явці понад 72%. 48% виступили за членство в ЄС.

Всі подробиці про вихід Великої Британії зі складу ЄС читайте в спецтемі НВ Brexit: Велика Британія виходить з ЄС

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: