СБУ і ДФС перевірять контракти Центренерго і Укрінтеренерго на поставку вугілля

Міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин звернувся в Державну фіскальну службу (ДФС) і Службу безпеки України (СБУ) з проханням перевірити законність контрактів на поставку вугілля Центренерго і Укрінтеренерго – передає Інтерфакс-Україна
У профільному міністерстві заявили, що також планується провести позапланові внутрішні аудити компаній. «Мета перевірок: з'ясування законності укладених контрактів на імпорт вугілля, відповідність задекларованих обсягів фактично поставлені, наявність сертифікатів якості і походження вугілля і визначення якісних показників вугілля, яке
коментувати
Міненерговугілля ініціює перевірки щодо постачання вугілля

Міненерговугілля ініціює перевірки щодо постачання вугілля

Міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин звернувся в Державну фіскальну службу (ДФС) і Службу безпеки України (СБУ) з проханням перевірити законність контрактів на поставку вугілля Центренерго і Укрінтеренерго – передає Інтерфакс-Україна.

У профільному міністерстві заявили, що також планується провести позапланові внутрішні аудити компаній.

«Мета перевірок: з'ясування законності укладених контрактів на імпорт вугілля, відповідність задекларованих обсягів фактично поставлені, наявність сертифікатів якості і походження вугілля і визначення якісних показників вугілля, яке фізично знаходиться на складах, а також з'ясування цінових параметрів постачань» – повідомляють у міністерстві.

Якщо в ході перевірок виявлять порушення законодавства, про це повідомлять в правоохоронні органи.

Раніше ЗМІ запідозрили оточення Медведчука у продажі донецького антрациту під виглядом вугілля з ПАР. Зокрема, у розслідуванні зазначається, що в листопаді 2015 року співробітник відділу забезпечення паливом Зміївської ТЕС, що входить до складу Центренерго, анонімно повідомив журналістам, що електростанція почала отримувати вагони з вугіллям без будь-якої супровідної документації.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: