Саудівська Аравія знайшла заміну нафті - Bloomberg

Влада Саудівської Аравії хоче відмовитися від нафти як головного джерела доходів і енергоресурсу і планує зосередитися на поновлюваних джерелах енергії, зокрема сонячних електростанціях
Про це заявив міністр нафти Саудівської Аравії Алі аль-Наїмі, повідомляє агентство Bloomberg. Політик пояснює відмову від нафти достатком сонячного світла в королівстві, великою кількістю невикористовуваних територій, а також надлишком піску "Я не думаю, що існує більш ідеальна країна для відновлюваної енергетики, ніж Саудівська Аравія.
коментувати
Саудівська Аравія планує повністю відмовитися від нафти згодом

Саудівська Аравія планує повністю відмовитися від нафти згодом

Влада Саудівської Аравії хоче відмовитися від нафти як головного джерела доходів і енергоресурсу і планує зосередитися на поновлюваних джерелах енергії, зокрема сонячних електростанціях.

Про це заявив міністр нафти Саудівської Аравії Алі аль-Наїмі, повідомляє агентство Bloomberg.

Політик пояснює відмову від нафти достатком сонячного світла в королівстві, великою кількістю невикористовуваних територій, а також надлишком піску

"Я не думаю, що існує більш ідеальна країна для відновлюваної енергетики, ніж Саудівська Аравія. У нас є все, що необхідно для будівництва сонячних електростанцій", - зауважив міністр.

Проте аль-Наїмі не вірить в те, що країни в найближчі 50 років зможуть повністю відмовитися від нафти.

"У найближчі 50 років людство не відмовиться від палива, що, до речі, не так погано", - заявив аль-Наїмі.

Нагадаємо, Міжнародне енергетичне агентство (МЕА) очікує подальшого зниження вартості "чорного золота" і вважає, що нафтовий ринок в 2016 році залишиться перенасиченим.

У свою чергу один з найбільших інвестиційних банків світу Goldman Sachs не виключає того, що нафта впаде до $20 за барель.На думку глави, інвестбанку Джеффрі Каррі, таке падіння можливо, якщо баланс попиту і пропозиції так і не буде знайдений при більш високій ціні.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: