Російський ВТБ продасть колекторам проблемні кредити

Роздрібний банк російської групи ВТБ банк ВТБ 24 планує до кінця року продати колекторам проблемні кредити на суму близько 30 млрд рублів
Про це розповів заступник голови правління російського банку Анатолій Печатников, пише Інтерфакс.  "Ми запропонуємо ринку ці кредити і подивимося, які будуть ціни. Тому що у нас же є альтернатива залишити ці активи у себе і продовжувати стягнення самостійно вже з позабалансу", - заявив заступник голови правління банку. Читайте також:
коментувати
Російський ВТБ продасть колекторам проблемні кредити
Фото: ВТБ Україна / Facebook

Роздрібний банк російської групи ВТБ банк ВТБ 24 планує до кінця року продати колекторам проблемні кредити на суму близько 30 млрд рублів.

Про це розповів заступник голови правління російського банку Анатолій Печатников, пише Інтерфакс

"Ми запропонуємо ринку ці кредити і подивимося, які будуть ціни. Тому що у нас же є альтернатива залишити ці активи у себе і продовжувати стягнення самостійно вже з позабалансу", - заявив заступник голови правління банку.

Він нагадав, що банк співпрацював з колекторами в двох формах: продавав безнадійні борги і залучав їх як агентів по стягненню.

Банк ВТБ - російський комерційний банк c державною участю (60,9% належить державі). Другий за величиною активів банк країни і перший за розміром статутного капіталу

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: