Проект «Прозорий бюджет» обійдеться в $150-200 млн

В цьому році Міністерство фінансів (Мінфін) займеться реалізацією проекту «Прозорий бюджет». Про це в інтерв'ю Інтерфаксу-Україна повідомила заступник Міністра фінансів – керівник апарату Оксана Макарова
Мета проекту полягає в тому, щоб підвищити ефективність бюджетних процесів. В майбутньому проект буде у вигляді аналітичної системи на базі Мінфіну, де будуть оброблятися і зберігатися всі дані. «Головна ідея - мати всю систему всередині для прийняття рішень, моніторингу, створення і виконання бюджету, управління ліквідністю на щоденній,
коментувати
«Прозорий бюджет» обійдеться в $150-200 млн
Наталія Кравчук / НВ

«Прозорий бюджет» обійдеться в $150-200 млн

В цьому році Міністерство фінансів (Мінфін) займеться реалізацією проекту «Прозорий бюджет». Про це в інтерв'ю Інтерфаксу-Україна повідомила заступник Міністра фінансів – керівник апарату Оксана Макарова.

Мета проекту полягає в тому, щоб підвищити ефективність бюджетних процесів. В майбутньому проект буде у вигляді аналітичної системи на базі Мінфіну, де будуть оброблятися і зберігатися всі дані.

«Головна ідея - мати всю систему всередині для прийняття рішень, моніторингу, створення і виконання бюджету, управління ліквідністю на щоденній, щохвилинну рівні», – говорить Оксана Макарова.

Створення «Прозорого бюджету» обійдеться в $150-200 млн. Міністерство сподівається і на допомогу міжнародних партнерів.

Зараз у Мінфіну обмеженене коло інструментів, який держава використовує для управління власною ліквідністю. Макарова впевнена, що, незважаючи на великі ресурси, які є у Міністерства, сьогодні воно залишається дуже умовним гравцем на фінансовому ринку.

На думку заступника міністра, новий проект буде використовуватися не тільки Мінфіном, але і Державною фіскальною службою, Держказначейством, Державною аудиторською службою.

Проект позбавить від тривалого і малоефективного способу роботи аудиторської служби через запити.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: