Порошенко схвалив санкції проти п'яти російських банків строком на рік

1 коментувати
Порошенко ввів у дію рішення РНБО про санкції проти російських банків
Фото: Прес-служба АП

Порошенко ввів у дію рішення РНБО про санкції проти російських банків

Президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради нацбезпеки і оборони про застосування санкцій до п'яти російських банків

"Санкції строком на один рік будуть застосовані до публічного акціонерного товариства Сбербанк, ПАТ ВіЕс Банк, ПАТ Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк, ПАТ ВТБ БАНК, ПАТ БМ БАНК в частині запобігання виведенню капіталів зазначеними юридичними особами за межі України на користь пов'язаних з ними осіб", - уточнили в прес-службі глави української держави.

Порошенко також доручив Кабміну і Нацбанку забезпечити реалізацію і моніторинг ефективності санкцій, а також невідкладно вжити заходів щодо заборони розміщення коштів держпідприємств, установ, організацій і господарських структур, у статутних капіталах яких є корпоративні права держави, у банках, зазначених у відповідному рішенні РНБО.

МЗС України повинен повідомити про рішення органи Євросоюзу, США та інших держав про введення санкцій, а також підняти перед ними питання застосування аналогічних обмежувальних заходів стосовно відповідних юросіб.

Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Нагадаємо, вранці 15 березня почалося екстрене засідання Ради національної безпеки і оборони, на якому Національному банку було доручено розробити рекомендації щодо санкцій проти російських банків.

Після цього Нацбанк запропонував РНБО ввести санкції проти банків з російським капіталом в Україні. Йдеться про заборону на виведення капіталу дочірніми російськими банками України.

«Діалоги про майбутнє»

НВ представляє: «Діалоги про майбутнє» з Уільямом Тейлором, Павлом Шереметою і Дмитром Кулебою.

Київ-Вашингтон-Брюсель
Яке місце займає Україна у цьому трикутнику? Якою нашу країну бачать у Європі та США?

Відвідати лекцію
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: