Порошенко підписав закон про відміну мита для електромобілів

У середу, 16 грудня, президент Петро Порошенко підписав Закон Про внесення змін до Закону України Про Митний тариф України» щодо ввізного мита на електромобілі
Законом України № 822-VІІІ, який був ухвалений Верховною Радою 25 листопада, встановлюється нульова ставка ввізного мита на транспортні засоби, оснащені електричними двигунами. Як передбачають автори закону, його реалізація створює передумови для зменшення ціни на електромобілі та збільшення їх питомої ваги на автомобільному ринку, що сприятиме
коментувати
Закон має спростити доступ населення до новітніх розробок

Закон має спростити доступ населення до новітніх розробок

У середу, 16 грудня, президент Петро Порошенко підписав Закон Про внесення змін до Закону України Про Митний тариф України» щодо ввізного мита на електромобілі.

Законом України № 822-VІІІ, який був ухвалений Верховною Радою 25 листопада, встановлюється нульова ставка ввізного мита на транспортні засоби, оснащені електричними двигунами.

Як передбачають автори закону, його реалізація створює передумови для зменшення ціни на електромобілі та збільшення їх питомої ваги на автомобільному ринку, що сприятиме охороні навколишнього природного середовища, забезпеченню енергетичної незалежності України, а також значною мірою спростить доступ населення до новітніх розробок та технологій.

Закон набере чинності з першого дня місяця, наступного за місяцем його опублікування.

Нагадаємо, парламент України прийняв за основу проект закону, який скасовує мито на ввезення в країну електромобілів, 21 травня.

НВ

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: