Перенесли на невизначений термін. У МВФ виключили питання траншу Україні з порядку денного засідання 20 березня

Міжнародний валютний фонд переніс засідання з питання про виділення чергового траншу Україні, яке раніше було заплановано на понеділок, 20 березня
Це випливає з графіка засідань ради директорів, опублікованого на сайті МВФ. Зокрема, на порядку денному 20 березня значаться консультації по питанню Катару. Наступне засідання відбудеться 22 березня і буде присвячене питанню Сент-Люсії. Далі 24 березня МВФ проведе консультації по Науру, Ізраїлю та Домініканській Республіці. Оновлення: У
коментувати
Перенесли на невизначений термін. У МВФ виключили питання траншу Україні з порядку денного засідання 20 березня

Міжнародний валютний фонд переніс засідання з питання про виділення чергового траншу Україні, яке раніше було заплановано на понеділок, 20 березня.

Це випливає з графіка засідань ради директорів, опублікованого на сайті МВФ.

Зокрема, на порядку денному 20 березня значаться консультації по питанню Катару. Наступне засідання відбудеться 22 березня і буде присвячене питанню Сент-Люсії. Далі 24 березня МВФ проведе консультації по Науру, Ізраїлю та Домініканській Республіці.

Раніше повідомлялося, що засідання Ради директорів Міжнародного валютного фонду (МВФ) щодо третього перегляду програми співпраці з Україною було заплановано на 20 березня. На засіданнімали розглянути питання надання Україні $1 млрд.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: