Парламент скасував обов'язкову державну реєстрацію іноземних інвестицій

Рада прийняла за основу проект закону Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скасування обов'язковості державної реєстрації іноземних інвестицій
За ухвалення відповідного законопроекту №2763 у другому читанні і в цілому проголосували 259 народних депутатів. Як наголошується в пояснювальній записці до документа, у 2012 році в законодавство були внесені зміни, згідно з якими заявний принцип реєстрації інвестицій був замінений на дозвільний. Крім того було введено поняття "державної
коментувати
Парламент скасував обов'язкову державну реєстрацію іноземних інвестицій

Рада прийняла за основу проект закону Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скасування обов'язковості державної реєстрації іноземних інвестицій.

За ухвалення відповідного законопроекту №2763 у другому читанні і в цілому проголосували 259 народних депутатів.

Як наголошується в пояснювальній записці до документа, у 2012 році в законодавство були внесені зміни, згідно з якими заявний принцип реєстрації інвестицій був замінений на дозвільний. Крім того було введено поняття "державної реєстрації іноземної інвестиції".

"Обов'язковість такої реєстрації лише створює невиправдані перешкоди для бізнесу, тому що факт того, що підприємство має іноземні інвестиції фіксується статутними документами і вноситься до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", - пояснюють автори законопроекту.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: