Операція ротація: рада дотиснула законопроект про НКРЕКП

коментувати
Депутати нарешті змогли прийняти закон, що регламентує порядок складу регулятора ринку енергетики

Депутати нарешті змогли прийняти закон, що регламентує порядок складу регулятора ринку енергетики

Парламентарії проголосували в другому читанні за законопроект "Про Національну комісію, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ)".

Документ передбачає, що заміна діючих членів Нацкомісії на нових проходитиме в три етапи: перше трьох членів повинні змінити пізніше шість місяців з моменту вступу в силу закону, ще двох - не пізніш 12 місяців, інших - не пізніше ніж через 18 місяців.

Призначати і звільняти членів регулятора ринку енергетики буде президент, а склад комісії складатися з семи членів. Члени НКРЕКУ будуть відбиратися номінаційною комісією в складі п'яти чоловік: двох представників делегує президент, двох - парламент (від комітету ПЕК і комітету ЖКГ), одного - Кабінет міністрів.

При цьому глава НКРЕКУ обиратиметься членами комісії на закритому голосуванні, переобрання голови - кожні два роки після затвердження першого складу комісії.

Прийнятим законопроектом передбачено фінансувати регулятора за рахунок внесків до спецфонду держбюджету, що надходять від суб'єктів ринків енергетики і комунальних послуг.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: