НБУ прокоментував заяву Данилюка про системні проблеми Приватбанку

коментувати
НБУ стверджує, що Приватбанк не має проблем із ліквідністю
zn.ua

НБУ стверджує, що Приватбанк не має проблем із ліквідністю

Нацбанк заявив про задовільну ліквідність найбільшого в Україні банку ПриватБанк.

Про це йдеться у повідомленні регулятора.

"Приватбанк є одним із трьох системно важливих для фінансової системи і найбільшим ощадним банком країни. Він обслуговує значну кількість пенсіонерів, великий, малий і середній бізнес, зарплатні проекти, успішно розвиває платіжні системи і є провідним інноваційним банком", - повідомляє прес-служба.

Відомо, що у 2014 році Приватбанк пройшов стрес-тестування та виконав усі необхідні умови для подальшої роботи. За результатами діагностики капітал банку збільшено на 8,2 млрд грн. 

Як відомо, прибуток ПриватБанку в січні-березні 2016 року становив 211 млн грн, тоді як за відповідний період 2015 року його прибуток становив 6 млн грн.

Як наголошується, Приватбанк погодив з Національним банком план рекапіталізації, який розрахований на три роки, і активно працює над його реалізацією.

Раніше міністр фінансів Олександр Данилюк заявив, що у Приватбанку існують системні проблеми.

Своєю чергою перс-секретар Приватбанку Олег Серга так прокоментував цю заяву на своїй сторінці: "Відповідальність урядовців за свої слова, на жаль, для України не є загальновизнаною практикою. Особливо, коли ці люди явно грають в одні ворота"

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: