Нацбанк погодився продати український банк британському бізнесмену

Національний банк України дозволив британському бізнесменові і власнику GML International Limited Стефану Пінтеру купити 100% акцій ПАТ Комерційний індустріальний банк (КІБ).
Про це йдеться на сайті Нацбанку.  Раніше регулятор відмовив  у придбанні 100% акцій КІБа бізнесменові Євгену Казьмін. Читайте також: Нацбанк дозволив російському бізнесмену купити український банк Пінтер є власником і директором міжнародної групи компаній GML з головним офісом в Лондоні, Великобританія. Група GML
коментувати
Комерційний інвестиційний банк купив британець
Фото: cib.com.ua

Комерційний інвестиційний банк купив британець

Національний банк України дозволив британському бізнесменові і власнику GML International Limited Стефану Пінтеру купити 100% акцій ПАТ Комерційний індустріальний банк (КІБ)..

Про це йдеться на сайті Нацбанку

Раніше регулятор відмовив  у придбанні 100% акцій КІБа бізнесменові Євгену Казьмін.

Пінтер є власником і директором міжнародної групи компаній GML з головним офісом в Лондоні, Великобританія. Група GML була заснована в 1983 році, має офіси в Лондоні, Києві, Москві, Генуї і Тбілісі, здійснює управління активами в розмірі понад $ 600 млн.

У липні стало відомо, що була досягнута угода про придбання 100% акцій Комерційного Індустріального Банку (КІБ) іноземним інвестором

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: