МВФ прокоментував історичну угоду України з кредиторами

Міжнародний валютний фонд (МВФ) позитивно оцінює угоду між Україною та її кредиторами щодо умов реструктуризації суверенних єврооблігацій, прокоментувала директор-розпорядник Фонду Крістін Лагард
Як говориться в прес-релізі МВФ, схвалені обома сторонами параметри дозволять Україні відновити стійкість її боргу, що поряд з проваджуваними владою реформами посприяє якнайшвидшому досягненню цілей програми розширеного фінансування EFF для України. "Повна реалізація угоди забезпечить зниження витрат України на обслуговування зовнішніх
коментувати
Крістін Лагард оцінила ефект від досягнутої угоди

Крістін Лагард оцінила ефект від досягнутої угоди

Міжнародний валютний фонд (МВФ) позитивно оцінює угоду між Україною та її кредиторами щодо умов реструктуризації суверенних єврооблігацій, прокоментувала директор-розпорядник Фонду Крістін Лагард.

Як говориться в прес-релізі МВФ, схвалені обома сторонами параметри дозволять Україні відновити стійкість її боргу, що поряд з проваджуваними владою реформами посприяє якнайшвидшому досягненню цілей програми розширеного фінансування EFF для України.

"Повна реалізація угоди забезпечить зниження витрат України на обслуговування зовнішніх зобов'язань, ..., а також сприяє зниженню держборгу", - сказала Лагард.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що Київ домовився про реструктуризацію державного боргу, що дозволить скоротити його на $3,6 млрд. Про це повідомила глава Міністерства фінансів України Наталія Яресько. Умови угоди передбачають, зокрема, списання 20% номіналу євробондів.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: