МВФ дозволив кредитувати Україну всупереч невиплаті Росії "боргу Януковича"

Міжнародний валютний фонд у вівторок, 8 грудня, змінив правила кредитування, щоб дозволити кредитувати країни, які не погасили офіційні кредити
Про це повідомляє The Wall Street Journal. Зокрема, ця зміна дозволить МВФ видати Україні кредит, незважаючи на непогашення платежу за боргом у $3 млрд Росії. "Виконавча рада МВФ сьогодні зустрілася і погодилася змінити поточну політику нетолерантності щодо заборгованості перед офіційними кредиторами", - йдеться в заяві представника МВФ Джеррі
коментувати
МВФ зможе кредитувати Україну, не дивлячись на дефолт

МВФ зможе кредитувати Україну, не дивлячись на дефолт

Міжнародний валютний фонд у вівторок, 8 грудня, змінив правила кредитування, щоб дозволити кредитувати країни, які не погасили офіційні кредити.

Про це повідомляє The Wall Street Journal.

Зокрема, ця зміна дозволить МВФ видати Україні кредит, незважаючи на непогашення платежу за боргом у $3 млрд Росії.

"Виконавча рада МВФ сьогодні зустрілася і погодилася змінити поточну політику нетолерантності щодо заборгованості перед офіційними кредиторами", - йдеться в заяві представника МВФ Джеррі Райта.

У той же час російська сторона не схвалює таке рішення.

"Рішення ради директорів фонду дозволяє при ряді умов фінансувати програми фонду при допущення дефолту за офіційним боргом. Я голосував проти. Про інших говорити не можу через політику конфіденційності", - повідомив РІА Новинам директор МВФ від Росії Олексій Можин.

Він додав, що рішення вступає в силу негайно і буде застосовуватися до вже раніше укладених контрактів.

Нагадаємо, раніше Росія погрожувала Україні судом і дефолтом у разі невиплати "боргу Януковича".

Раніше повідомлялося, що Росія наполягає на поверненні Україною $3 млрд, які Російська Федерація надала в 2013 році. Сьогодні українська влада називає цю угоду "борг Януковича".

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: