Мінінфраструктури пообіцяло перевірити київських перевізників

Автостанції Києва найближчим часом пройдуть атестації, а "нелегальні" перевізники будуть викорінені зі сфери пасажирських перевезень.
Про це заявив  заступник Міністра інфраструктури Юрій Лавренюк, передає прес-служба відомства. "МІУ разом із відповідальними департаментами КМДА, Укртрансбезпекою та Національною поліцією створять спеціальні комісії для систематичного контролю скупчень посадки та висадки пасажирів з місць, які не погоджені з КМДА та на яких не
коментувати
Київські служби таксі чекає атестація
IgorSaveliev

Київські служби таксі чекає атестація

Автостанції Києва найближчим часом пройдуть атестації, а "нелегальні" перевізники будуть викорінені зі сфери пасажирських перевезень..

Про це заявив  заступник Міністра інфраструктури Юрій Лавренюк, передає прес-служба відомства.

"МІУ разом із відповідальними департаментами КМДА, Укртрансбезпекою та Національною поліцією створять спеціальні комісії для систематичного контролю скупчень посадки та висадки пасажирів з місць, які не погоджені з КМДА та на яких не відкрито автостанції, задля того, щоб сфера пасажирських перевезень функціонувала лише в законному руслі", - повідомив Лавренюк. 

Тільки після легалізації всіх пунктів відправлення пасажирів, Мінінфраструктури разом із уповноваженими органами у сфері пасажирських перевезень зможе контролювати пасажирськіх перевізників.

Нагадаємо, 30 червня сервіс замовлення таксі Uber офіційно розпочав роботу у Києві.

Вартість подачі машини пасажиру становить 25 грн., тариф за проїзд 1 км - 4,5 грн. При цьому також враховується вартість хвилин проїзду - 0,4 грн./мін. Мінімальна поїздка починається від 40 грн. Оплата за проїзд у таксі Über здійснюється тільки за безготівковим розрахунком.

Uber - міжнародна технологічна компанія, що розробляє мобільні сервіси за викликом автомобілів з персональним водієм.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: