МЕРТ: Тіньова економіка знизилася до 40% ВВП

В Міністерстві економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) заявили, що рівень тіньової економіки в Україні за підсумками січня-вересня минулого року склав 40% ВВП – передає Інтерфакс-Україна
Такий показник нижчий у порівнянні з 41% ВВП за аналогічний період 2014 року і 42% ВВП за підсумками січня-червня 2015 року. «Детінізація стримувалася низкою невирішених проблем: значне податкове навантаження на корпоративний сектор на тлі високої вартості залучення кредитних ресурсів; несприятлива зовнішньоекономічна кон'юнктура, скорочення
коментувати
Рівень тіньової економіки знизився у порівнянні з показниками минулих періодів
Фото: telegraf.com.ua

Рівень тіньової економіки знизився у порівнянні з показниками минулих періодів

В Міністерстві економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) заявили, що рівень тіньової економіки в Україні за підсумками січня-вересня минулого року склав 40% ВВП – передає Інтерфакс-Україна.

Такий показник нижчий у порівнянні з 41% ВВП за аналогічний період 2014 року і 42% ВВП за підсумками січня-червня 2015 року.

«Детінізація стримувалася низкою невирішених проблем: значне податкове навантаження на корпоративний сектор на тлі високої вартості залучення кредитних ресурсів; несприятлива зовнішньоекономічна кон'юнктура, скорочення внутрішнього попиту і зростання витрат на імпортну сировину і матеріали через девальвацію і введення додаткового імпорту збору; наявність значних інвестиційних ризиків; загострення міжнародних відносин з РФ та втрата Україною її ринків», – заявили в МЕРТ.

Рівень тіньової економіки за 2014 рік склав 42% ВВП. Тоді це був рекордний показник з 2007 року.

Нагадаємо, що рівень тіньової економіки в Україні у першому кварталі 2015 року збільшився до 47% від обсягу офіційного ВВП.

 

 

 

 

 

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: