Львів отримав €27,5 млн на модернізацію очисних споруд

коментувати
Загальна вартість проекту оцінюється у понад 31 млн євро

Загальна вартість проекту оцінюється у понад 31 млн євро

ЄБРР, Північна екологічна фінансова корпорація (НЕФКО) та асоціація Східноєвропейського партнерства у сфері енергоефективності та екології (E5P) виділили Львову 27,5 млн євро для модернізації очисних сооружений, передає Zaхid.net.

Із загальної суми кредит ЄБРР становить до €15 млн, кредит НЕФКО - €5 млн, а також до €7,5 млн - інвестиційний грант E5P, основним донором якого є Європейський Союз.

Новий проект дозволить Львівводоканалу реконструювати і модернізувати інфраструктуру очищення стічних вод, а також встановити потужності для виробництва біогазу та когенерації. 

Проект повинен допомогти заощадити енергоресурси та підвищити рівень якості послуг.

Зокрема буде встановлено теплоелектростанцію, яка функціонуватиме на біогазі стічних вод і вироблятиме до 39400 МВтг електроенергії на рік. Це забезпечить істотну економію енергії для компанії.

Крім того, буде споруджено станція хімічного осадження, що сприятиме кращому очищенню стічних вод у місті та скороченню викидів у річку Полтву.

Зауважимо, загальна вартість проекту модернізації очисних споруд у Львові становить €31,5 млн, з них €4 млн - це місцевий внесок.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: