Курс на COSME: Україна приєднається до провідної програми ЄС для розвитку малого та середнього бізнесу

коментувати
Українські виробники зможуть отримати консультації щодо експортної та імпортної діяльності

Українські виробники зможуть отримати консультації щодо експортної та імпортної діяльності

Україна приєднається до участі в програмі ЄС “Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (COSME) (2014 - 2020)”, яка спрямована на створення сприятливих умов для розвитку підприємництва.

Як повідомляється на урядовому порталі, відповідне рішення прийняв Кабінет міністрів України на своєму засіданні в середу, 13 січня.

"Приєднання України до Програми сприятиме розвитку українського підприємницького середовища і консультативних та аналітичних послуг, пов’язаних із експортно-імпортною діяльністю підприємств, розширенням торговельно-економічних зв’язків, приведенню українського законодавства у сфері малого та середнього підприємництва до європейських стандартів, а також створенню умов для популяризації підприємництва та формування культури бізнесу", - наголошується у повідомленні.

Так, українські підприємці зможуть отримати консультації та аналітичні послуги щодо експортної та імпортної діяльності підприємств, їх інтернаціоналізації та розширення торговельно-економічних зв’язків. Також в рамках програми будуть проводитись різноманітні освітні програми, секторальні тренінги, семінари, програми обміну та стажування.

Зазначається, що COSME - провідна програма ЄС з бюджетом 2,3 млрд. євро, спрямована на створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього підприємництва (МСП), що реалізується в рамках стратегії Європа 2020".

Нагадаємо, в Україні опублікували нову електронну книгу для представників бізнесу з порадами, як використати можливості Глибокої та всеохопної зони вільної торгівлі (ГВЗВТ), яка запрацювала з 1 січня 2016 року.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: