Кабмін збільшив витрати на підтримку шахт до 200 млн грн

коментувати
Реструктуризація вугільних шахт є першочерговим завданням для Міністерства
Фото: chronograph.livejournal.com

Реструктуризація вугільних шахт є першочерговим завданням для Міністерства

На засіданні уряду міністр Ігор Насалик представив проект розпорядження Кабінету Міністрів України Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству енергетики та вугільної промисловості на 2016 рік.

Відповідно до зазначеного проекту буде зменшено обсяг видатків за програмами Реструктуризація вугільної та торфодобувної промисловості на 150 млн грн. та Державна підтримка будівництва шахти №10 Нововолинська на 50 млн грн. 

Водночас буде збільшено обсяг за програмою Державна підтримка вугледобувних підприємств на часткове покриття витрат із собівартості готової товарної вугільної продукції на 200 млн грн.

За словами міністра енергетики Ігора Насалика, даний перерозподіл є на сьогодні єдиним шляхом зняття соціальної напруги в шахтарських регіонах.

Насалик також наголосив, що реструктуризація вугільних шахт є першочерговим завданням для Міністерства. Однак на сьогодні, на перехідний період, державні вугільні підприємства без державної підтримки існувати не можуть.

Також міністр повідомив, що програма реформування вугільної галузі повністю розроблена і він готовий представити цю програму на засіданні Уряду.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що, за словами міністра енергетики Ігоря Насалика, на дотацію шахт наступного року у державному бюджеті України планують виділити 850 млн грн.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: