Кабмін пропонує Раді змінити Конвенцію про уникнення подвійного оподаткування

0 коментувати
Зміни стосуватимуться оподаткування продажу нерухомого майна та оподаткування дивідендів
Фото: www.nrcu.gov.ua

Зміни стосуватимуться оподаткування продажу нерухомого майна та оподаткування дивідендів

Кабінет міністрів ухвалив 30 березня пропозицію до Верховної Ради стосовно ратифікації Протоколу про внесення змін до Конвенції між урядом України та урядом Кіпру про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи. Про це повідомляє Економічна правда

"Міністерство фінансів активно працює над збільшенням надходжень до державного бюджету України за рахунок розширення податкової бази, з одночасним зменшенням тиску на платників податків", - йдеться у повідомленні Міністерства фінансів.

Передбачається зокрема внесення змін при оподаткуванні продажу нерухомості. Звільнення від оподаткування в Україні не буде стосуватись  доходів резидентів Кіпру, отриманими від відчуження акцій та інших корпоративних прав, в разі якщо більше 50% вартості корпоративних прав пов'язані з нерухомістю, що розташована на території України.

Також передбачені зміни щодо оподаткування дивідендів. 5% податкова ставка при виплаті дивідендів буде надана лише за умови, що компанія, яка є фактичним власником дивідендів, володіє 20% капіталу компанії, що сплачує дивіденди  та інвестувала в придбання акцій чи інших прав компанії в еквіваленті не менше 100 тисяч євро. В інших випадках ставка становитиме 10%.

Нові умови в разі їх прийняття наберуть чинності не раніше 1 січня 2019 року.

Нагадаємо, Конвенція про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням між Україною та Кіпром була підписана в грудні минулого року.

Ми у 2020 році. Як зміниться Україна?

Цього четверга, 15 листопада, відбудеться фінальна лекція НВ з циклу "Україна 2020. Що чекає країну"

Що можемо зробити ми, щоб Україна нарешті стала успішною країною?

Прийти на лекцію
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: