ЄБРР анонсував випуск в 2016 році облігацій в гривні

Європейський банк реконструкції та розвитку в 2016 році планує випустити номіновані в національній валюті облігації для залучення коштів під кредитування українського бізнесу через банки-партнери
Про це повідомляє Уніан з посиланням на провідного радника з зовнішніх зв'язків ЄБРР Антона Усова. “У нас є певні зрушення, пов'язані з можливістю випуску облігацій, номінованих у національній валюті. Є можливість направити ресурси від розміщення таких облігацій на кредитування в національній валюті", - сказав він. Він зазначив, що серед
коментувати
Обсяг випуску облігацій не вказано
Фото: timesoracle.com

Обсяг випуску облігацій не вказано

Європейський банк реконструкції та розвитку в 2016 році планує випустити номіновані в національній валюті облігації для залучення коштів під кредитування українського бізнесу через банки-партнери.

Про це повідомляє Уніан з посиланням на провідного радника з зовнішніх зв'язків ЄБРР Антона Усова.

“У нас є певні зрушення, пов'язані з можливістю випуску облігацій, номінованих у національній валюті. Є можливість направити ресурси від розміщення таких облігацій на кредитування в національній валюті", - сказав він.

Він зазначив, що серед банків-партнерів - Райфайзен Банк Аваль, Укрексімбанк та Мегабанк.

При цьому Усов не уточнив можливий обсяг випуску облігацій, пославшись на нестабільність макроекономічної ситуації в країні.

Нагадаємо, 25 листопада ЄБРР підписав угоду про придбання 30% акцій АТ Райффайзен Банк Аваль.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: