Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Ямковий ремонт – це український експеримент – голова Укравтодору

13 лютого 2017, 17:50
1858
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

За належного фінансування Укравтодор готовий відремонтувати тисячі кілометрів автодоріг

Фото: Укравтодор via Facebook

Славомір Новак розповів, за яких умов у нашій державі з’являться автодороги європейської якості

Дорожній галузі України принаймні 20 років бракувало коштів, окрім кількох років підготовки до футбольного чемпіонату Євро-2012. Тому з’явився певний український експеримент – ямковий ремонт. Про це заявив в інтерв’ю НВ Бізнес Славомір Новак, виконуючий обов’язки голови Державного агентства автомобільних доріг України (Укравтодор).

Оскільки коштів на будівництво нових доріг не вистачало, то єдине, що залишалося робити – латати існуючі. За словами Новака, Укравтодор планував витрати на ремонти доріг упродовж 2017 року 18 млрд грн. Однак у бюджеті передбачено лише 4,5 млрд грн. Внаслідок реструктуризації боргу Укравтодору у Національному банку відомство сподівається отримати додатково ще 15 млрд грн.

"Якби ми відразу мали 18 млрд грн., як нам обіцяли, то в 2017 році ми змогли би відремонтувати 2,2 тис. км доріг. Що було би рекордом в історії України", - зазначив керівник Укравтодору.

Він підкреслив, що Україна мусить відмовитися від планування інвестицій у дорожню галузь на річній основі. Оскільки дороги будуються роками, то й планувати потрібно в горизонті двох-трьох років, переконаний Новак.

Головне

Україна/Події

Вчора, 13:22

article_img
Знову в грі. Насіров розповів, коли приступить до роботи і яку отримав компенсацію за "прогул"

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися