Іспанія розриває контракт із Росією через Україну

Іспанія ухвалила рішення розірвати контракт із російською компанією Космотрас про запуск іспанського розвідувального супутника PAZ
Як повідомляє Інтерфакс, про це пише в середу газета Паїс з посиланням на власні джерела. Як пише газета, ситуація в Україні  "поклала кінець надіям про запуск першого іспанського розвідувального супутника - проекту, вартість якого становила приблизно 160 млн євро". Видання пояснює, що проблема з запуском виникла через неможливість
коментувати
Багатомільярдний контракт зірвався через події на Сході України
Наталя Кравчук / НВ

Багатомільярдний контракт зірвався через події на Сході України

Іспанія ухвалила рішення розірвати контракт із російською компанією Космотрас про запуск іспанського розвідувального супутника PAZ.

Як повідомляє Інтерфакс, про це пише в середу газета Паїс з посиланням на власні джерела.

Як пише газета, ситуація в Україні  "поклала кінець надіям про запуск першого іспанського розвідувального супутника - проекту, вартість якого становила приблизно 160 млн євро".

Видання пояснює, що проблема з запуском виникла через неможливість використовувати наразі російсько-українську ракету носій Дніпро.

Іспанська компанія Hisdesat, що перебуває під контролем іспанського супутникового оператора Hispasat і Міноборони країни, наразі в пошуках нового партнера, "яким може стати знову ж російська компанія або, ймовірно, американська, незважаючи на високу вартість", пише видання.

 

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: