Олександр Кардаков відсікає зайве. Інком відмовився від системної інтеграції

Олександр Кардаков пообіцяв відродити Інком протягом року

Олександр Кардаков пообіцяв відродити Інком протягом року

Група компаній Октава Капітал, що володіє брендом Інком, до кінця року проведе реструктуризацію всіх бізнес-напрямків

Група компаній (ГК) Октава Капітал заявила про ліквідацію одної з юросіб, які входять до ГК – підприємства Інформаційні комп'ютерні системи (ІКС), яке займалося системною інтеграцією.

«Ринок стандартних ІТ-рішень падає», - повідомив НВ глава Октава Капітал " Олександр Кардаков. За його словами, з 2008 року сегмент системної інтеграції скоротився в чотири рази. Саме це послужило причиною для ліквідації ІКС.

За даними дослідницької компанії IDC, галузь інформаційно-комунікаційних технологій в 2014-2015 роках падала не менш ніж на 40% щорічно.

Прес-служба Октава Капітал повідомила, що з оновленою структурою бізнесу ГК визначиться протягом кількох найближчих місяців. В кінці 2016 - на початку 2017 року компанія має намір відновити активну діяльність під брендом Інком.

Кардаков повідомив, що у Інкому станом на 2008 рік було $83 млн боргів. Він зазначив, що протягом декількох місяців компанія погасить всі боргові зобов'язання. За даними прес-служби ГК, з усіма кредиторами Октава Капітал уклала договори про врегулювання суперечок.

Октава Капітал і Horizon Capital є співвласниками одного з крупних телеком-операторів – Датагруп. Прес-служба ГК спростувала чутки, які з'явилися в ЗМІ, про те, що Horizon Capital викупить всі борги Олександра Кардакова в банку ВТБ. Переговори з приводу можливого перерозподілу часток між акціонерами Датагруп ведуться постійно і тривають, але Кардаков залишиться акціонером Датагруп, повідомила прес-служба Октава Капітал.

Ми у 2020 році. Як зміниться Україна?

Цього четверга, 15 листопада, відбудеться фінальна лекція НВ з циклу "Україна 2020. Що чекає країну"

Що можемо зробити ми, щоб Україна нарешті стала успішною країною?

Прийти на лекцію
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: