Хто купував український одяг за кордоном: перспективні ринки

525 мільйонів доларів отримали українські підприємці за продажі одягу за кордон до країн Європейського союзу, ринок Росії значно скоротив попит на українську продукцію, повідомляє держпідприємство Укрпромзовнішекспертиза
Експорт українського одягу до країн ЄС склав 90.5% від загального обсягу виробництва протягом 2015 року. Російська частка експорту за цим показником становила 5.6% або ж $33 млн. Найбільше користуються попитом верхній одяг. Його частка від загальної структури експорту у минулому році становила 64.2% або ж $285.6 млн. Також за кордоном добре
коментувати
Ярмарка Made in UA на Подолі у Києві
Фото: Ірина Ковальчук \ Facebook

Ярмарка Made in UA на Подолі у Києві

525 мільйонів доларів отримали українські підприємці за продажі одягу за кордон до країн Європейського союзу, ринок Росії значно скоротив попит на українську продукцію, повідомляє держпідприємство Укрпромзовнішекспертиза.

Експорт українського одягу до країн ЄС склав 90.5% від загального обсягу виробництва протягом 2015 року.

Російська частка експорту за цим показником становила 5.6% або ж $33 млн.

Найбільше користуються попитом верхній одяг. Його частка від загальної структури експорту у минулому році становила 64.2% або ж $285.6 млн. Також за кордоном добре купують нижню білизну українського виробника. За минулий рік цей показник склав 17.4% або ж $77.4 мільйонів.

В той же час ключовими країнами, які найбільше купують товар made in UA, стали: Німеччина ($161 млн.), Угорщина ($32 млн.) та Італія ($31 млн.). Загалом ці країни минулого року придбали 57% текстильного експорту з України.

Також перспективними для українського виробника залишаються Польша, Люксембург, Латвія, Словаччина, Литва, Іспанія, Нідерланди та Болгарія.

Протягом минулого року продажі української продукції дозволили вийти на позитивне сальдо. За 2015 рік Україна експортувала товарів на $46,467 млрд, імпорт склав $42,583 млрд.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: