Франція виступила за припинення поточних переговорів щодо зони вільної торгівлі між ЄС і США

Міністр торгівлі Франції Маттіас Фекль виступив за припинення поточного раунду переговорів про створення Трансатлантичної зони вільної торгівлі (TTIP) між США і ЄС
"В кінці вересня на зустрічі міністрів торгівлі в Братиславі... я буду просити від імені Франції про закінчення переговорів щодо TTIP", - цитує інтерв'ю Фекля радіостанції RMC Російська служба Бі-бі-сі. У той же час, Фекль зазначив, що необхідно почати новий раунд переговорів на "хорошій основі". 3 травня президент Франції Франсуа Олланд виступив
коментувати
Міністр торгівлі Франції Маттіас Фекль

Міністр торгівлі Франції Маттіас Фекль

Міністр торгівлі Франції Маттіас Фекль виступив за припинення поточного раунду переговорів про створення Трансатлантичної зони вільної торгівлі (TTIP) між США і ЄС.

"В кінці вересня на зустрічі міністрів торгівлі в Братиславі... я буду просити від імені Франції про закінчення переговорів щодо TTIP", - цитує інтерв'ю Фекля радіостанції RMC Російська служба Бі-бі-сі.

У той же час, Фекль зазначив, що необхідно почати новий раунд переговорів на "хорошій основі".

3 травня президент Франції Франсуа Олланд виступив проти укладення угоди про зону трансатлантичної торгівлі.

28 серпня віце-канцлер і міністр економіки Німеччини Зігмар Габріель заявив про провал переговорів щодо зони вільної торгівлі між Європейським Союзом і США.

Однак, 30 серпня представник уряду Німеччини заявив про продовження переговорів між Європейським Союзом і США щодо TTIP.

Нагадаємо, що США разом з ЄС просувають в регіоні Північної Атлантики потужний економічний і геополітичний проект - Трансатлантичне торговельне та інвестиційне партнерство (Transatlantic Trade and Investment Partnership).

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: