Державіаслужба оштрафувала авіаперевізника Yanair

Державна віаційна служба України в ході позапланової перевірки авіакомпанії Yanair встановила факти ненадання авіаперевізником у повному обсязі відповідного обслуговування пасажирам
Як йдеться на сайті відомства, факти порушень стосуються затриманих та скасованих рейсів. За результатами перевірки оформлено 18 протоколів про правопорушення у галузі цивільної авіації, на підставі яких до компанії застосовано штрафних санкцій на загальну суму 153 тис. гривень. Комісія також висловила суттєві зауваження до організації роботи
коментувати
Yanair має сплатити штраф
wing.com.ua

Yanair має сплатити штраф

Державна віаційна служба України в ході позапланової перевірки авіакомпанії Yanair встановила факти ненадання авіаперевізником у повному обсязі відповідного обслуговування пасажирам.

Як йдеться на сайті відомства, факти порушень стосуються затриманих та скасованих рейсів.

За результатами перевірки оформлено 18 протоколів про правопорушення у галузі цивільної авіації, на підставі яких до компанії застосовано штрафних санкцій на загальну суму 153 тис. гривень.

Комісія також висловила суттєві зауваження до організації роботи льотного складу та виявила недоліки у керівництві з технічного обслуговування повітряних суден. 

Як повідомлялося раніше, державна авіаційна служба України вирішила перевірити авіакомпанію Yanair (Житомир) щодо технічного стану їхніх літаків.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: