Депутати "допомогли" Нафтогазу втратити контроль над Укртатнафтою

коментувати
Депутати
zn.ua

НАК Нафтогаз України повністю втратила контроль над ПАТ Укртатнафта після зміни закону про акціонерні товариства.

Про це повідомив голова НАК Андрій Коболєв в інтерв'ю виданню DT.UA.

"Депутати дуже часто говорять, що вони допомогли Нафтогазу, який управляє держпакетом акцій Укрнафти, отримати контроль над цією компанією. Але, з іншого боку, ці ж законодавчі поправки "допомогли" повністю втратити контроль над іншою, не менш важливою компанією - Укртатнафтою, - наводить видання його слова.

За нинішньої кон'юнктури ринку нафтопереробний бізнес Укртатнафти є привабливим, вважає Коболєв. Крім того, за рахунок низьких цін на нафту і відносно немаленьких цін на бензин в Україні ця галузь (нафтопереробний бізнес - прим.ред) є досить рентабельною. 

"Тому, коли хтось говорить, що це було однозначно правильне рішення, як мінімум є запитання: що ми здобули і що ми втратили? Ми повністю втратили контроль над Укртатнафтою. Якщо раніше його ще можна було намагатися відновлювати, то зараз це практично неможливо", - наголосив голова НАК.


ПАТ Укртатнафта — українська нафтопереробна компанія, одна з найбільших виробників нафтопродуктів в Україні. Компанія володіє найбільшим нафтопереробним заводом країни, який розташований у Кременчуці. Потужність виробництва становить 58 590 м³/добу

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: