Cила стихій. Шотландія вперше за допомогою вітру забезпечила електрикою всю країну

Шотландія один день прожила на електроенергії, яку виробили за допомогую вітряних турбін
Про це пише Прайм з посиланням на газету Independent. Грозовий циклон над Шотландією, який супроводжувався сильними вітрами, допоміг турбінам виробити 106% електрики, якою користувався кожен житловий будинок та офіс в країні. Турбіни виробляли 39,545 мегават-годин протягом доби, а загальне споживання по країні в цей день становило
коментувати
Cила стихій. Шотландія вперше за допомогою вітру забезпечила електрикою всю країну
pixabay

Шотландія один день прожила на електроенергії, яку виробили за допомогую вітряних турбін.

Про це пише Прайм з посиланням на газету Independent.

Грозовий циклон над Шотландією, який супроводжувався сильними вітрами, допоміг турбінам виробити 106% електрики, якою користувався кожен житловий будинок та офіс в країні.

Турбіни виробляли 39,545 мегават-годин протягом доби, а загальне споживання по країні в цей день становило 37,202 мегават-годин, йдеться в повідомленні.

Видання зазначає, що "вітряна електрика" змогла забезпечити все населення, так як в країні сонячне літо і обсяги споживання електрики знаходяться на низькому рівні.

"У неділю погода привнесла незручності багатьом людям, проте це був хороший день для працездатності вітряних турбін, які виробили обсяг денного споживання електроенергії в Шотландії", - сказав директор шотландського відділу Всесвітнього фонду дикої природи Лонг Бенкс.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: