Більше всього скарг у бізнесу на ДФС - бізнес-омбудсмен

За останній рік рада бізнес-омбудсмена отримала більш ніж 1150 скарг бізнесменів, з них майже половина надійшли з Києва.
Про це поінформував бізнес-омбудсмен в Україні Альгірдас Шемета, повідомляє Укрінформ. "Трохи більше, ніж за рік ми отримали понад 1150 скарг від бізнесу з різних питань. Всього з Херсона ми отримали 21 скаргу, що є не таким вже й великою кількістю в порівнянні з Києвом, звідки прийшло майже 500 скарг ", - розповів Шемета. При цьому із загальної
коментувати
Найчастіше бізнес скаржиться на відомство Романа Насірова
Фото: Прес-служба АП

Найчастіше бізнес скаржиться на відомство Романа Насірова

За останній рік рада бізнес-омбудсмена отримала більш ніж 1150 скарг бізнесменів, з них майже половина надійшли з Києва..

Про це поінформував бізнес-омбудсмен в Україні Альгірдас Шемета, повідомляє Укрінформ.

"Трохи більше, ніж за рік ми отримали понад 1150 скарг від бізнесу з різних питань. Всього з Херсона ми отримали 21 скаргу, що є не таким вже й великою кількістю в порівнянні з Києвом, звідки прийшло майже 500 скарг ", - розповів Шемета.

При цьому із загальної кількості скарг позитивно для бізнесу вирішилися понад 550.

"Прямий фінансовий ефект нашої діяльності, тобто сума, яку ми заощадили бізнесу, вже досягла майже 5 млрд гривень, в тому числі, тут, на Херсонщині, близько 54 млн гривень ", - повідомив бізнес-омбудсмен.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: