Більшість українців не вірить у відновлення економічного зростання цього року - опитування

1 коментувати
Порівняно із травнем в Україні стало більше

Порівняно із травнем в Україні стало більше "поміркованих песимістів"

Лише 6,9% опитаних українців вважають, що у 2015 році економічна криза закінчиться і почнеться економічне зростання. Про це свідчать результати дослідження Центру Разумкова

23,1% опитаних вважають, що криза перестане поглиблюватися, але економіка до кінця року буде у стані застою, 33,8% – що економічна криза поглиблюватиметься, але катастрофічних наслідків не буде, 23,1% – що відбудеться колапс економіки.

Дослідники зазначають, що порівняно із травнем частка тих, хто вважає, що в 2015 році почнеться економічне зростання, стала меншою від 10,4% до 6,9%.

Водночас меншою стала і частка крайніх песимістів, тобто тих, хто дотримується думки, що відбудеться колапс економіки. Їх частка знизилася з 26,1% до 23,1%.

Зате більше стало "поміркованих песимістів" - тих, хто вважає, що економічна криза поглиблюватиметься, але катастрофічних наслідків не буде – їхня кількість зросла від 27,1% до 33,8%.

Раніше повідомлялося, що українці низько оцінили інтенсивність реалізації реформ у країні.


Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 12 по 19 вересня 2015 року. Було опитано 2008  респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення України за основними соціально-демографічними показниками. Вибірка опитування будувалася як багатоступенева, випадкова із квотним відбором респондентів на останньому етапі. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Опитування  проводилося у рамках моніторингу  ставлення громадян до реформ в Україні.  Дослідження проведене за підтримки Уряду Швеції.

Журнал НВ
за спеціальною ціною

Передплата журналу Новое Время до кінця листопаду дешевше на 100 грн! Передплатіть зараз на 12 місяців лише за 559 грн.

Передплатити зараз
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: