Більш ніж тисяча українських мільйонерів задекларували свої доходи

0 коментувати
 Свої доходи задекларували 130 тис. українців
Фото: НВ/Наталія Кравчук

Свої доходи задекларували 130 тис. українців

З початку деклараційної кампанії і станом на 21 березня 2018 року 1061 українських мільйонерів задекларували свої доходи.

Про це повідомила прес-служба Державної фіскальної служби (ДФС).

"Порівняно з аналогічним періодом минулого року кількість таких громадян зросла більш ніж на 50%. Найбільша кількість громадян, які задекларували понадмільйонні  доходи, обліковується у Києві – 409 осіб, або майже 40% від загальної кількості", - уточнили в відомстві.

Найбільші суми податкових зобов’язань, визначених за даними декларацій самостійно до сплати в сумі, що перевищує 8 млн грн, задекларовано двома громадянами, мешканцями Харківської області.

Всього ж громадяни України подали понад 130 тис. податкових декларацій (+2% до аналогічного періоду минулого року) про майновий стан і доходи на суму 12,3 млрд грн. Це на 1,8 млрд грн, або на 13% менше, ніж за аналогічний період минулого року.

Більшість громадян декларували отриманий дохід у вигляді заробітної плати, загальна сума якого сягнула майже 4,1 млрд грн. Доходи від успадкованого або отриманого у подарунок майна становлять 2,1 млрд грн, від продажу рухомого або нерухомого майна – 1,1 млрд грн, при отриманні інших доходів – 2,1 млрд грн та при отриманні іноземних доходів – 400,6 млн грн.

Задекларовано до сплати 324,2 млн грн, що на 29,9 млн грн, або на 10% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору, задекларована платниками податків самостійно до сплати, становить – 50,2 млн грн.

 

Журнал НВ
за спеціальною ціною

Передплата журналу Новое Время до кінця грудня дешевше на 100 грн! Передплатіть зараз на 12 місяців лише за 559 грн.

Передплатити журнал
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: