Bank of America пояснив, чому цінові війни на ринку нафти не мають сенсу

Війни ОПЕК та США навколо цін на сировину на світовому ринку втратили актуальність - вигода від нарощування видобутку для картелю занадто невелика
Таку думку висловили аналітики Bank of America Merrill Lynch, пише РБК. За підрахунками аналітиків банку, при середній ціні в $ 50 за барель протягом наступних 15 років попит на нафту за цей період зросте на 11,8 млн барелів на добу, а при середній ціні в $ 65 - на 10,2 млн барелів на добу. Таким чином, різниця в $ 15 дає приріст попиту на 1,7
коментувати
Bank of America пояснив, чому цінові війни на ринку нафти не мають сенсу
pixabay

Війни ОПЕК та США навколо цін на сировину на світовому ринку втратили актуальність - вигода від нарощування видобутку для картелю занадто невелика.

Таку думку висловили аналітики Bank of America Merrill Lynch, пише РБК.

За підрахунками аналітиків банку, при середній ціні в $ 50 за барель протягом наступних 15 років попит на нафту за цей період зросте на 11,8 млн барелів на добу, а при середній ціні в $ 65 - на 10,2 млн барелів на добу.

Таким чином, різниця в $ 15 дає приріст попиту на 1,7 млн барелів на добу на горизонті в 15 років, або всього лише 110 тис. Барелів на добу за рік. Це означає, що для ОПЕК немає сенсу істотно нарощувати видобуток нафти, вважають в BofAML.

Раніше повідомлялося, що ОПЕК у середу обговорить питання заморозки видобутку нафти

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: