Антимонопольний комітет побачив ознаки завищення цін на АЗС

Антимонопольний комітет України бачить ознаки завищення цін на нафтопродукти. Про це повідомив глава відомства Юрій Терентьєв
"Ми бачимо ознаки того, що ціни завищені. Пов'язано це з антиконкурентними діями суб'єктів – з'ясовуємо ... Зараз аналізуємо аргументи всіх сторін. Проти порушників будуть відкриті справи", - написав він на своїй сторінці в Facebook, коментуючи один зі своїх постів. За словами голови АМКУ, 2 вересня надав операторам ринку нафтопродуктів
коментувати
Проти порушників будуть відкриті справи
Фото: Імд15.nnm.me

Проти порушників будуть відкриті справи

Антимонопольний комітет України бачить ознаки завищення цін на нафтопродукти. Про це повідомив глава відомства Юрій Терентьєв.

"Ми бачимо ознаки того, що ціни завищені. Пов'язано це з антиконкурентними діями суб'єктів – з'ясовуємо ... Зараз аналізуємо аргументи всіх сторін. Проти порушників будуть відкриті справи", - написав він на своїй сторінці в Facebook, коментуючи один зі своїх постів.

За словами голови АМКУ, 2 вересня надав операторам ринку нафтопродуктів обов'язкові до розгляду рекомендації.

"Відповіді на рекомендації від АЗС були отримані в п'ятницю минулого тижня. Більшість суб'єктів ринку дотримується позиції, що їх ціни обґрунтовані ринковими чинниками", - уточнив Терентьєв.

Раніше повідомлялося, що Антимонопольний комітет України (АМКУ) рекомендував 12 великим мережам знизити ціни на нафтопродукти на своїх АЗС.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: