Агентство Moody's зробило невтішний прогноз щодо російської економіки

Аналітики рейтингового агентства Moody's вважають, що російську економіку очікує поглиблення рецесії
ПО ТЕМЕГлобальна ліквідація. Росія планує поширити практику гоніння західних продуктів на увесь Митний союз 13 Серпня, 2015 16:04Росія винайшла помсту для Латвії за санкції 13 Серпня, 2015 15:37 У доповіді агентства повідомляється, що подальшому падінню економіки буде сприяти зниження цін на нафту, а також ослаблення курсу рубля. Аналітики
коментувати
За даними Moody's, найближчим часом не варто чекати відновлення економіки РФ

За даними Moody's, найближчим часом не варто чекати відновлення економіки РФ

Аналітики рейтингового агентства Moody's вважають, що російську економіку очікує поглиблення рецесії.У доповіді агентства повідомляється, що подальшому падінню економіки буде сприяти зниження цін на нафту, а також ослаблення курсу рубля.

Аналітики вважають, що в нинішньому, 2015-му році, економіку РФ очікує падіння на рівні 3%, а в 2016-му році економіка не продемонструє зростання.

Важливим чинником у Moody's називають також міжнародні санкції проти Росії, - передає РБК. Повідомляється, що внаслідок блокади з боку міжнародної спільноти, економіка РФ щорічно втрачатиме 1-1,5% реального ВВП.

Раніше повідомлялося, що інвестор Роберт Ллойд Джордж, правнук британського прем'єр-міністра часів Першої світової війни Девіда Ллойд Джорджа спрогнозував падіння цін на нафту до $30.

Крім того, у нещодавно опублікованій доповіді Світового банку є прогноз щодо цін на нафту, які будуть актуальні в наступному році.

Так, за даними експертів, повернення Ірану на світовий ринок нафти спровокує до падіння ціни на нафту на $10 за барель у 2016-му році.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: