Відбулося відкриття єдиного Парку наук у рамках житлового комплексу

0 коментувати
Відбулося відкриття єдиного Парку наук у рамках житлового комплексу
5 жовтня в ЖК Park Avenue VIP відбулося відкриття унікального інтерактивного Парку наук

Даний Парк спроектований за прототипом відомого ізраїльського музею природних наук Madatech. Усі експонати в ньому працюють, щоб відобразити основні закони фізики в інтерактивний спосіб.

На відкритті зібралися не тільки мешканці комплексу, а й зіркові гості. Звісно ж, найбільше атракціони сподобалися дітям, які прийшли з батьками, – вони першими побігли тестувати експонати.

«Ми раді презентувати нашим дорогим гостям і жителям ЖК Park Avenue VIP новий інноваційний майданчик – парк Наук. Таких атракціонів, як тут, ви більше ніде в Україні не зустрінете, –- коментує відкриття Аріє Шварц, генеральний директор будівельно-девелоперської компанії Seven Hills, забудовника ЖК Park Avenue VIP,Зрозуміло, ми гарантуємо нашим клієнтам першокласний сервіс, надійність і найсучасніші технології управління. Але наш комплекс – це, в першу чергу, середовище, в якому будуть рости і розвиватися діти. Нам би дуже хотілося, щоб, граючи, вони полюбили науку завдяки нашому парку. І, можливо, хтось із маленьких мешканців комплексу в майбутньому стане інженерним генієм, тому що в дитинстві він грав з водяним колесом Да Вінчі».

Кожен атракціон відображає винаходи найвидатніших учених в історії, таких як Архімед, Леонардо да Вінчі, Ісаак Ньютон, Даніель Бернуллі, Піфагор. Наприклад, тут можна покрутити гвинт Архімеда і подивитися, як діє принцип зрошення. Або потягнути важіль атракціону, який називається «плечі Архімеда», де наочно відобразили висловлювання вченого «Дайте мені точку опори, і я переверну Землю!».

Всього в парку розташовано 8 атракціонів, і всі вони вже доступні для мешканців ЖК Park Avenue VIP.

«Діалоги про майбутнє»

НВ представляє: «Діалоги про майбутнє» з Уільямом Тейлором, Павлом Шереметою і Дмитром Кулебою.

Київ-Вашингтон-Брюсель
Яке місце займає Україна у цьому трикутнику? Якою нашу країну бачать у Європі та США?

Відвідати лекцію
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Рітейл/Нерухомість ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: