Директор із маркетингу Uklon: навчання в українському вузі – це страшна втрата часу і можливостей

2 коментувати
Директор із маркетингу Uklon: навчання в українському вузі – це страшна втрата часу і можливостей
Директор із маркетингу сервісу Uklon Данило Ваховський відповідає на 5 запитань в рамках спецпроекту НВ Бізнес #ДелимсясНВ

1. Які три поради ви дали б собі 10 років тому?

Мабуть, це була б лише одна комплексна порада – отримай хорошу західну освіту. Десять років тому у мене був диплом одного з кращих місцевих ВНЗ, перша робота і певні життєві перспективи. Навіть незважаючи на те, що Україна за цей час пережила втрачене десятиліття, я не шкодую про те, що не виїхав, а залишився жити тут. Сьогодні наша система освіти в цілому настільки не відповідає запитам часу, що вчитися в місцевій школі, а потім в місцевому виші – це страшна втрата часу і можливостей. Тому потрібно їхати вчитися за кордон якомога раніше.

2. Кого ви вважаєте успішним бізнесменом (в Україні або в світі) і чому у нього варто повчитися?


Джефф Безос

Джефф Безос


Джефф Безос, глава Amazon. Безос створив світовий стандарт електронної торгівлі. До нього не було ні логістичних, ні інфраструктурних, ні комерційних рішень. Підхід до роботи, прийняття рішень, завзятість, лідерство – у Джеффа можна повчитися багато чому. Але, як з багатьма видатними лідерами, з ним працювати вкрай важко. Український бізнес ще занадто молодий і незрілий, йому варто повчитися у кращих компаній, які десятиліттями лідирують на своїх ринках.

3. Назвіть кілька останніх книг і фільмів, які вас вразили. Чим вони вам сподобалися?

Зараз я читаю паралельно книги нобелівських лауреатів з економіки Річарда Талера і Даніела Канемана. Поведінкова економіка – це дуже цікавий і прикладний напрям економічної думки. Потрібно враховувати поведінку нераціональних людей при прийнятті як економічних, так і політичних рішень.


© Netflix

Кадр з серіалу "Мисливець за розумом"/© Netflix


З фільмів мені дуже сподобався серіал Девіда Фінчера "Мисливець за розумом". Ця заснована на реальних подіях історія розповідає про становлення кримінальної психології в ФБР. Тому одночасно можна вивчити для себе багато нових речей про поведінку злочинців і мотивацію людей в цілому.

4. Як правильно дотримуватися work-life баланс, щоб не втомлюватися і бути ефективним?

Щоб не втомлюватися і бути ефективним, потрібно займатися тим, до чого лежить душа разом з відмінними людьми, працювати, виконуючи мрії. Тоді не буде питання про баланс, буде один суцільний продуктивний потік. Мені подобаються люди, з якими я працюю, це цвіт українського IT, мені подобається те, що ми робимо, як змінюємо ринок, як створюємо сервіс. Важливо, щоб кожна людина була на своєму місці і розуміла, що вона робить і навіщо. Тоді успіх входить у звичку, і ти заряджений кожну хвилину.

5. Де шукати натхнення?

Натхнення потрібно шукати в питанні "Навіщо". Навіщо я роблю те, що роблю. Це призводить до усвідомлення того, що існують трохи вищі мотиви, ніж просто заробити грошей. З розуміння, навіщо щось робиться, виникає і енергія для дій, для кращих рішень.

«Діалоги про майбутнє»

НВ представляє: «Діалоги про майбутнє» з Уільямом Тейлором, Павлом Шереметою і Дмитром Кулебою.

Київ-Вашингтон-Брюсель
Яке місце займає Україна у цьому трикутнику? Якою нашу країну бачать у Європі та США?

Відвідати лекцію
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Бізнес. Інтерв'ю ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: